Відгуки:

Відгуків -

 • Picture
  Ira Sotnyk

  Ми, студенти, дуже дякуємо господарям за чудовий відпочинок! Будинок прекрасний, з гарним краєвидом та пристойними цінами. Прийняли по вартості 150 грн. за ніч, і годували за 60 грн. за обід - таких цін ніхто і ніде б вам не запропонував,також є чудова можливість приїжджати сюди влітку та взимку в майбутньому. Все дуже сподобалося, все чудово. Якщо ви раптом потрапили до Карпат, то кращого місця, де б зупинитись ви не знайдете. Всім рекомендуємо!

 • Picture
  Лілія Роюк

  Дуже Дякуємо Світлані за гарний відпочинок!Привітні господарі. гарні краєвиди. доступні ціни. Шикарний відпочинок!!!!

 • Picture
  Alex Shabala

  Я проїхав пів Світу і лиш в горах я відчуваю те, чого немає ніде. Дуже привітний хазяїн. Жаль не застали хазяйку але дивлячись на порядок і вбрання кімнат, розумію, що то супержінка. Дуже чисто, гарно, по домашньому просто. Те, що я бачив кожен вечір і ранок з балкону спальні, тішило і заряджало. А сон на сіновалі- це як запхати в себе реактор. Ми обов'язково повернемося.

 • Photo
  Николай Лазарчук

  Отдыхать здесь мне понравилось. Комнаты уютные, убранные. Очень понравилось оформление комнат в стиле старовины. Дом находится на окраине Ворохты, почти на вершине горы. Для кого-то это будет минусом, так как подниматься от главной дороги примерно километр и все время под горку. Но для меня это было плюсом, так как из окна раскрывается прекрасный вид на поселок. Мы с женой целый вечер проводили у окна, попивая чай и не могли нарадоваться пейзажем. У хозяев можно заказать завтрак, обед и ужин. Но мы готовили сами, так как постоянно ездили по екскурсиям, и не удобно было подстраиваться по времени. По поводу еды, в магазинах выбор минимальный, так что запасайтесь заранее. Кстати у хозяйки есть три варианта жилья, поэтому обговаривайте варианты заранее. В общем мое мнение: все было хорошо, приеду еще! Удачи.

 • Picture
  Margarita LadyBird

  Це справді смерековий рай, відпочивали в минулому році - все дуууже сподобалось! Рекомендую спробувати домашню карпатську кухню від господині! Ви будете в захваті)

 • Noavatar
  чудо

  мені з дружиною дуже сподобалось.особливо підняття на говерлу.

 • Noavatar
  ЗАВІТАЙТЕ В СМЕРИКОВИЙ РАЙ

  Затишний будиночок,незаймана природа, казкові краєвиди, господарі дуже привітні смачно годували організували чудовий відпочинок!

 • Noavatar
  Смерековий рай - те що потрібно для відпочинку

  Господарі привітні, допомагали організувати чудовий відпочинок. Незаймана природа, казкові краєвиди. Найкращі враження про відпочинок.

 • Noavatar
  Смерековий рай

  Найкращі враження про казкові краєвиди , привітних господарі.