Додати житло

Мандруй впевнено Путівник Українськими Карпатами

Команда Karpaty.ua

Над проектом працює безліч людей, об’єднаних ідеєю зробити Карпати відкритими для українців та гостей з-за кордону. Справжні мандрівники пишуть контентне наповнення, щоб ви отримали максимум дійсно цікавої та корисної інформації. З нами постійно співпрацюють професійні фотографи та фотографи-любителі. За спиною — величезний пласт роботи з ґрунтовного ребрендингу та розширення функціоналу сервісу, створеного ще на початку 2010 року. Всі ми — мандрівники, логісти та організатори, тому впевнені, що онлайн-путівник Карпатами справді стане вам в нагоді.

Гостинність, як основа бізнесу

Розмістіть своє житло на Karpaty.ua — почніть заробляти на туризмі

Українські Карпати — регіон з величезним туристичним потенціалом. Приїхати сюди на відпочинок ваблять незвідані та мальовничі місця, а ще — славнозвісна карпатська гостинність. Сьогодні це бренд не гірше грузинських застіль чи англійського гумору. Так, господарям, залишаючись собою, можна отримувати додатковий прибуток: за пораду, смачну вечерю чи ночівлю. Щоб здавати житло не обов’язково володіти готелем — на кожен сегмент ринку, від кімнати у спільному з господарями будинку до розкішного шале, обов’язково знайдеться свій клієнт. Щоденно у пошуках житла у Карпатах наш ресурс переглядають 2.5-3 тисячі користувачів. Проста процедура реєстрації не забере багато часу, тому ви зможете приймати гостей вже сьогодні!

Історія успіху

Як ми пройшли шлях від стартапу до полілінгвального ресурсу

Проект Karpaty.ua починався у 2010 році. Тоді над його створенням працювала… 1 людина. Сьогодні тільки штатних працівників налічується півтора десятки і ще безліч людей задіяні у створенні різних гілок онлайн-путівника. У 2014 році до розробки проекту долучається студія Webmil, і він отримує нове життя: з нуля розробляється дизайн, закладається новий функціонал, змінюється стратегія розвитку бізнесу. Наразі Karpaty.ua на стадії наповнення контентом, перекладеним англійською, польською та російською мовами. Ми започатковуємо подієву платформу “Календар подій” та вдосконалюємо сервіс бронювання житла, вперше серед тематичних українських сервісів пропонуючи забронювати житло у Карпатах онлайн. Щодня ми стаємо кращими, щоб кожен бажаючий зміг відкрити для себе свої власні Карпати.

Співпраця та підтримка

Karpaty.ua відкриває платформу “Календар подій” для всіх охочих розмістити інформацію про карпатські музичні, етнографічні, спортивні та інші події будь-якого спрямування. Ми підтримуємо розвиток подієвого туризму, тому відкриті для інформаційної співпраці як з учасниками подій, так і з їх організаторами. Для нас важливо, щоб користувачі сервісу побачили Карпати, і з першого погляду на будь-яку світлину вирішили тут побувати. Ви — фотограф? Ми залюбки розмістимо Ваші карпатські знімки на сторінках ресурсу (із дотриманням авторських прав).

Дізнавайся більше про Карпати

Планування поїздки можеш почати із Категорій відпочинку — все необхідне для організації літньої відпустки чи зимового катання, лікувально-оздоровчої поїздки чи сімейного відпочинку у Карпатах. Обирай категорію та дізнавайся про сезонний відпочинок, кращі локації та пропозиції житла неподалік від популярних туристичних місць!