Отзывы:

Отзывов -

 • Photo
  Anatoly Bubenkov

  +: близько до лісу непогано облаштований будинок гарний балкон -: не попередили про те що на звичайній машині ДУЖЕ важко проїзджати до будинку. Дорога посипана щебнем який летить у всі сторони коли заїзджаєш. Ми в дощ ставили машину у сусідів перед основним під'йомом є негарний запах з вуличного туалету який розташований просто під вікном кухні, запах також чути у спальнях wifi нема на кухні потрібно було просити про такі речі як туалетний папір, прибирання проблеми з водою в будинку, коли в колодязі закінчується вода, а влітку це буває нерідко - вода просто пропадає і хазяї просто просять почекати (чому не можна поставити накопичуючий бак?) якість води негарна прання входило в вартість раз на три дні, але ми не отримали цієї послуги в необхідній кількості дуже далеко пішки до центру села, навіть до найближчої крамниці десь кілометр бажалось би привітніших хазаїв, які завжди вітаються і питають про потреби

 • Photo
  Николай Лазарчук

  Отдыхать здесь мне понравилось. Комнаты уютные, убранные. Очень понравилось оформление комнат в стиле старовины. Дом находится на окраине Ворохты, почти на вершине горы. Для кого-то это будет минусом, так как подниматься от главной дороги примерно километр и все время под горку. Но для меня это было плюсом, так как из окна раскрывается прекрасный вид на поселок. Мы с женой целый вечер проводили у окна, попивая чай и не могли нарадоваться пейзажем. У хозяев можно заказать завтрак, обед и ужин. Но мы готовили сами, так как постоянно ездили по екскурсиям, и не удобно было подстраиваться по времени. По поводу еды, в магазинах выбор минимальный, так что запасайтесь заранее. Кстати у хозяйки есть три варианта жилья, поэтому обговаривайте варианты заранее. В общем мое мнение: все было хорошо, приеду еще! Удачи.

 • Picture
  Margarita LadyBird

  Це справді смерековий рай, відпочивали в минулому році - все дуууже сподобалось! Рекомендую спробувати домашню карпатську кухню від господині! Ви будете в захваті)

 • Noavatar
  чудо

  мені з дружиною дуже сподобалось.особливо підняття на говерлу.

 • Noavatar
  ЗАВІТАЙТЕ В СМЕРИКОВИЙ РАЙ

  Затишний будиночок,незаймана природа, казкові краєвиди, господарі дуже привітні смачно годували організували чудовий відпочинок!

 • Noavatar
  Смерековий рай - те що потрібно для відпочинку

  Господарі привітні, допомагали організувати чудовий відпочинок. Незаймана природа, казкові краєвиди. Найкращі враження про відпочинок.

 • Noavatar
  Смерековий рай

  Найкращі враження про казкові краєвиди , привітних господарі.