Умови використання


Сайт karpaty.ua представляє собою інформаційний простір (онлайн-платформу) в мережі Інтернет, за допомогою якої Господарі можуть створювати оголошення для місць відпочинку (проживання), а Гості можуть отримувати інформацію про місця відпочинку (проживання) та забронювати їх безпосередньо у Господарів.

Ви розумієте та погоджуєтесь, що сайт karpaty.ua не є представником будь-якої сторони в угодах (домовленостях усних чи письмових) між господарями та гостями.

Сайт не є туристичним агентом чи брокером з нерухомості.

Сайт не бере на себе зобов’язання з контролю поведінки господарів, гостей та інших користувачів сайту, стосовно умов місць відпочинку і відмовляється від будь якої відповідальності в цьому відношенні.

Використовуючи даний ресурс, Ви погоджуєтеся дотримуватися усіх правил, умов та положень викладених нижче, незалежно від того, чи станете ви зареєстрованим користувачем Послуг. Ці Умови регламентують ваш доступ і використання Сайту та отримання Послуг, всього Спільного контенту, і є юридично зобов'язуючою угодою між Вами та Сайтом.

Якщо ви не згодні з цими Умовами, Ви не маєте права отримувати інформацію або продовжувати іншим чином використовувати Сайт, отримувати Послуги. Використання Сайту з недотриманням цих Умов може спричинити за собою цивільну та кримінальну відповідальність.

Право використання сайту


karpaty.ua призначений для використання виключно особами, які досягли 18 років. Здійснення доступу або використання Сайту будь-якою особою, яка не досягла 18 років, суворо заборонено. Здійснюючи доступ до Сайту, Ви заявляєте та гарантуєте, що ваш вік становить не менше 18 років.

Контент


Кожний учасник сайту в праві розміщувати, завантажувати, публікувати, відправляти або передавати Контент, а Адміністрація Сайту в праві на свій розсуд дозволити вище перелічені дії або заблокувати. Користувачі сайту роблячи контент доступним на сайті, надають свою згоду на безвідкличну, невиключну, безоплатну передачу даних Адміністрації сайту з правом на використання, перегляд, копіювання адаптування, модифікацію, поширення, продаж, передачу, публічний показ, мовлення, доступ та використання іншими способами такого Контенту.
    Ви підтверджуєте та погоджуєтесь, що ви несете одноосібну відповідальність за весь свій Контент, який ви робите доступним за допомогою Сайту. Відповідно, Ви заявляєте та гарантуєте, що:
  • Ви є єдиним і виключним правовласником всього Контенту, який Ви робите доступним за допомогою Сайту або Ви маєте всі права, ліцензії, згоди і відмови від прав, які потрібні для того, щоб надати Адміністрації Сайту права на використання такого Контенту Членів, як це передбачено в цих Умовах;
  • ні Контент, ні розміщення вашого оголошення, завантаження, опублікування, напрям або передача Контенту, ні використання Контенту (або будь-якої його частини) Адміністрацією сайту за допомогою інформаційного простору в мережі Інтернет, не є присвоєнням прав і не порушує патентні права, авторське право, право на товарний знак, секрет виробництва, особисте немайнове право або інші права інтелектуальної власності, або права на публічність або недоторканність приватного життя третіх осіб, а також не порушують будь-яких чинних законів і підзаконних актів.

Посилання:

  • Ви підтверджуєте та погоджуєтесь, що Адміністрація сайту не несе відповідальності за: доступність або точність інформації, представленої на таких веб-сайтах або ресурсах.
  • Контент, товари або послуги, що надаються на або за допомогою таких веб-сайтів або ресурсів.

Ви приймаєте на себе одноосібну відповідальність і несете весь ризик, пов'язаний з використанням вами будь-яких таких веб-сайтів або ресурсів або Контенту, товарів або послуг, що надаються на або за допомогою таких веб-сайтів або ресурсів.

Деякі частини платформи karpaty.ua можуть використовувати сервіси Google Maps / Earth, включаючи інтерфейси прикладного програмування (API) Google Maps. Використання вами Google Maps / Earth має здійснюватися відповідно до умов використання Google, доступними за адресою: www.google.com/intl/en_us/help/terms_maps.html.

Політика щодо авторського права


Адміністрація сайту дотримується законів про авторське право і чекає того ж від усіх своїх користувачів. Політика сайту полягає в тому, щоб за певних обставин закривати Акаунти користувачів, які неодноразово порушили права власників авторського права.

Призупинення, припинення та анулювання Аккаунта сайту


Ми вправі, на нашу розсуд і не несучи перед вами ніякої відповідальності за це, за наявності підстав або без причин, з або без надання попереднього повідомлення, в будь-який час прийняти рішення про обмеження, призупинення, деактивації або анулювання вашого Аккаунта на Сайті. Якщо ми приймемо рішення діяти відповідно до вищенаведених Умов, то ми вправі: деактивувати або призупинити ваш Аккаунт на Сайті; відключити ваш пароль; заблокувати доступ до Сайту, вашого Аккаунту, вашого Контенту.

Ви вправі анулювати ваш Аккаунт в будь-який час за допомогою передбаченої Послугами функції «Анулювати акаунт". Будь ласка, зверніть увагу на те, що якщо ваш Аккаунт був анульований, ми не зобов'язані видаляти або повертати вам будь-який Контент, який ви розмістили на Сайті, включаючи будь-які Відгуки чи іншу інформацію.

Персональні дані


Користувачі Сайту погоджуються надати інформацію та відомості про себе (далі — Персональні дані), згідно з якими їх можна ідентифікувати відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 року. Сторони дійшли згоди, що Адміністрація Сайту має право обробляти Персональні дані виключно з метою виконання своїх Послуг, а також у випадках, передбачених чинним законодавством України, забезпечуючи такий же рівень їх захисту, як і своїх персональних даних, при цьому зберігаючи конфіденційність і безпеку при їх обробці і забезпечуючи належний рівень їх захисту відповідно до вимог законодавства України.

Відповідальність


Відповідальність за достовірність інформації в опублікованому на Сайті оголошенні, щодо розміщення, вартості, послуг, умов проживання та іншої інформації повністю покладається на господарів нерухомості.

Послуга Сайту


Послуга Сайту вважається виконаною з моменту розміщення оголошення.

«Контент» — текст, графічні елементи, зображення, музику, програмне забезпечення, аудіо-, відеоматеріали, інформацію та інші матеріали.

«Гість» — особа, яка за допомогою Сайту отримала необхідну інформацію для звернення до Господаря із запитом про бронювання його нерухомості (житла, місця відпочинку).

«Господар» — особа, що виконала наступні умови:

  • заключила Договір про надання послуг з karpaty.ua;
  • розмістила Оголошення на Сайті або надала всю необхідну інформацію для опублікування Оголошення представнику Адміністрації Сайту;
  • є власником нерухомості або має інші відповідно до законодавства України права на дану нерухомість, що надають їй право нею розпоряджатися.

«Оголошення» — інформація, що пропонується Сайтом, яка обов’язково містить інформацію про нерухомість, що здається в оренду; пропонується як місце відпочинку; проживання. Інформація про даний об’єкт розміщена Господарем (або за його дорученням представником Сайту) і відповідальність за достовірність якого цілком покладається на Господаря.

Зворотній зв'язок з компанією KARPATY.UA


Якщо у вас виникнуть запитання щодо Умов використання чи будь-які інші, стосовно сервісу KARPATY.UA, звертайтеся за електронною адресою:[email protected], або скористайтесь Формою зворотнього зв'язку