Відгуки:

Відгуків -

 • Picture
  Alla Solovey

  Зіпсований відпочинок! Забронювали номери через booking.com. За день до поїздки почались дзвінки з готелю. В нас вимагали СКАСУВАТИ БРОНЮВАННЯ!!! Зрозумілих пояснень такого рішення ми не отримали, звертались до нас грубо та нахабно. В день приїзду прийшло повідомлення, що готель скасував наше бронювання. Отже, ми з дитиною на відпочинку залишились без житла! Виявляється, причиною таких дій було наше місце проживання (реєстрації ). ДИСКРИМІНАЦІЯ за місцем проживання? Поясню, ми живемо в Україні! НЕ РЕКОМЕНДУЮ готель «Зустріч у Лева». Добре подумайте, якщо зберетесь бронювати цей готель! Можливо тут впроваджують дискримінацію не тільки за місцем прожванням, але й за іншими критеріями: …стать, вік, колір шкіри, стан здоров’я, національність…???

 • Picture
  Marta Yaroshyk

  Дуже прикро, що у цьому готелі не вміють поважати гостей. Спочатку підтверджують бронювання житла (на дуже злосних умовах) і за день до поселення без пояснень причин, повідомляють що поселяти не будуть. Також тут прийнято "кидати" слухавку та ігнорувати вхідні дзвінки. Враження від гостинності у даному закладі ЖАХЛИВІ. Тому, якщо ви раптом подумуєте, щоб тут зупинитися, то краще оминути це місце.

 • Picture
  Галина Кушнарева

  Мы отдыхали группой 15 человек из Херсона. Приняли радушно, при размещении учли пожелания каждого. Условия проживания комфортные, питание разнообразное, вкусное, выше всяких похвал. Радушные хозяева старались сделать проживание максимально комфортным. Приятно удивил сын хозяев - организатор вечернего досуга. Место расположения отеля великолепно, природа удивительно красива. Горная река протекает по территории отеля и звук воды позволяет максимально расслабиться по вечерам. Благодарим Леонида, Наталью и Анатолия за великолепный отдых.