Відгуки:

Відгуків -

 • Picture
  Инна Ващинина

  Кака цена на новый год с 30.12.17. По 03.01.18?

 • Picture
  Анна Суворова

  По перше прокоментую негативний відгук . Не вірю жодному слову . Останні чотири роки зупиняємось виключно тільки в Явірнику. Доброзичливі господарі . Прекрасно облаштована господа .Взірцева чистота та порядок. Чудова атмосфера спокою . Все влаштовано так , щоб відпочинок був максимально приємним та комфортним. Самі позитивні враження від відпочинку .

 • Picture
  Irina Nikitiuk

  Не можу не обуритися на попередній відгук Евгеліни, тому що ми щойно як вернулися з цього чудового місця. На рахунок хамства - це повна брехня, господарі ввічливі, за 3 дні, які ми там пробули ні разу нас не потурбували, на деякі наші прохання ішли на зустріч. Я вважаю, що такі коменти роблять конкуренти, і тим людям, які дійсно хочуть відпочити в тиші, в затишку. в чистоті і комфорті - це саме те місце. Краєвид навколо місцини пречудовий,чистота навколо і альтанки, все зроблено для комфорту відпочиваючих. Між іншим, коли ми в інших власників котеджу, де зупинились перкусити, запитали про це місце, то нам тоже пояснили, що туди добратися нереально, треба 3 км. пішки вгору лізти)). А це котеджне містечко зразу коло траси. Так що, робіть висновки - всьому треба переконуватися на власні очі.Гарного Вам відпочинку.

 • Picture
  Evgeniya Malykh

  Якщо для вас важливий сервіс - не варто обирати це місце. Хамство та повна неповага - це те, з чим ми стикнулися в перші хвилини та вже за годину поїхали звідти. Жінка-власниця на моє прохання помити підлогу (підлога залишилася була липка від соку минулих постояльців) сказала (цитую) "Мої дівчата гарно все помили, а вас з такими заявами я просто не поселю і все". Це коли ми вже поселилися та поклали дитину спати. Вона заявляє таке своїм постояльцям з двома дітьми: 3,5 років та 2 місців (!). Наводжу ще деякі цитати: "Я не скажу вам де включається тепла підлого - котедж моя власність, я не дозволяю", "Ви придумали все - тут чисто". Чудово хоч, що у Яремче варіанти майже завжди є житла інші. Не радимо вам це місце в жодному разі.

 • Picture
  Виктория Соломаха

  Отдыхали в июле-2011. Безумно понравилось! Месторасположение прекраснейшее.Хозяева Василий и Галина очень приятные и добрые люди. Номера удобные и красиво сделаны (мы жили в хозяйском доме на втором этаже - смимали 2 номера). Во дворе беседки и мангалы, где можно самостоятельно жарить шашлык или просто кушать, наслаждаясь природой. Кухарка Оксана готовит так, что можно есть все вместе с тарелкой!!! Сырники и деруны - это вообще неописуемый восторг!!! Мы очень довольны отдыхом у вас!!!! Галина, Василий и Оксана спасибо Вам огромное за прекраснейший отдых! Если ехать, то только к Вам!!! С огромным восторгом от отдыха у Вас Вита, Лина, Жорик, Макс. Виктория 27.07.11 время отдыха: июль-2011