Відгуки:

Відгуків -

 • Photo
  вася яськів

  З місць де відпочити в славську Царинка на першому місці!читаючи коменти нижче не розумію , люди ви їдете відпочивати чи працювати в карпати??? Для відпочинку саме то , відсутність звязку і інтернету робить відпочинок справжнім , немає на що відволікатись тільки відпочивати! Кухня смачна так як снідали , обідали , вечеряли,по вечорах буває жива музика, розташування шикарне поблизу тече гірська річка, плюс літом є басейн і гарний дииячий майданчик, рекомендую відвідати баню вона на 5+ , і керівництво ставиться з розумінням, так як був маленький конфуз в номері коли ми заїжджали нам дали такий самий номер взамін плюс знижку зробили,і зимою дуже тепло в номерах можете не боятись що замерзнете! Для відпочинку рекомендую ,особливо якщо хочете побути наодинці з сімєю щоб вас ніхто не відволікав ні робота ні інші!

 • Picture
  Andrew Minchev

  Відпочивали 3 дні в даному готелі. Територія дуже гарна, все зроблено зі смаком і доглянуто. Є купа альтанок, відкритий басейн, дитяча площадка, дитяча кімната із аніматором. Сніданки включені у вартість проживання. Сказати що там щось особливе не можна, на вибір яйця, гречка із сосисками, млинці солодкі і мюслі. Насправді всі страви трохи пересолені. Ще таке враження що в них проблеми із гарячою водою - коли замовляєш чай чи каву (яку робити там не вміють) будь готовий що тобі принесуть ледве теплий напій. Проблем із персоналом не мали але були випадки коли плутали замовлення (приносили забагато або щось забували донести), але без проблем все виправляли і вибачались. З мінусів можу сказати те, що в номерах немає Wі-Fі, його приходиться ловити в ресторані або в дитячій кімнаті, що дуже не зручно, особливо якщо на дворі дощ а тобі треба попрацювати за ноутом (це не те що очікуєш за 950 грн за добу проживання). В загальному відпочинком задоволенні.

 • Picture
  Viktoria Strutynska

  За 3 дні дістало непрофесійне обслуговування, яке добряче підпсувало відпочинок: 1) принтер працює справно, скандальна директор постійно друкує нові правила, з криками і погрозами штрафів полюбляє затяжні сварки, не заспокоюється. 2) Кухня несмачна. Головним інгридієнтом багатьох страв є капуста, на сніданок, обід, підозрюю, що на вечерю теж. Страви вам прикрасять листочком петрушки з болотцем. 3) персонал - в присутності одних гостей обговорюють інших гостей. А ці незрозумілі погляди - в одних злі, знервовані, в інших розстроєні. Вас змушують зрозуміти, що своєю присутністю ви заважаєте. Прибирання номерів відсутнє, але це найменший з мінусів. Дуже прикро, що збудували таку базу відпочинку, чудові будиночки, в гарному місці, але керівництво і працівники не мають поняття як працювати в даній сфері, псують людям відпочинок. Виправити щось тут буде важко.