Відгуки:

Відгуків -

 • Picture
  Ірина Головецька

  Навряд мені вистачить 1000 символів, щоб описати свої враження від відпочинку в гостях у Люди! Навіть виникала думка нікому не розказувати про це чудове місце, щоб не порушувати спокій і тишу великою кількістю гостей😉 Саме тихим і спокійним був наш сімейний відпочинок! Я насолоджувалась красою природи, співом пташок, чудовим басейном, а сауна яка класна!!! Але можна приїхати і великою компанією, для цього передбачено багато місця, тісно точно не буде нікому!!! Шанувальникам йоги і медитації місце ідеальне. Тут ви точно зловите свій «дзен»! Ми обов’язково до вас повернемося, у вас дуже добре!

 • Picture
  Наталія Недільська

  Сьогодні повернулися з відпочинку. Нам все дуже сподобалось. Гарно облаштований будинок з верандою і терасою у якому все є. Касива місцевість з краєвидами, поруч ліс, досить великий і чистий басейн, дуже приємна господиня. Зручно те, що на території проживає лише одна сім‘я.

 • Picture
  Viktoria Frankiv

  Нещодавно відвідали цей комплекс. Всі мої друзі і я в тому числа задоволені будиночком на всі 100%!! Величезна і нереально гарна територія, кімнати великі та вмісткі. Ідеальне місце, щоб відпочити від шумності великих міст. Щиро рекомендую для відпочинку!!!