Відгуки:

Відгуків -

 • Picture
  Ольга Бондаренко

  Хотілось додати коментар попередньому користувачу Med Zoloto. Погано Ви, шановний, знаєте правила користування послугами проживання. За привилами Ви повинні виселитись до 12.00. Вам надали можливість бути в номері і надалі, але господарі мали наступних клієнтів і попросили Вас звільнити номер для прибирання. А далі була вже Ваша неадекватна реакція. Закривання в кімнаті на замок і.т.д. І за цей день Ви не платили, тому господарі мали повне право попросити Вас залишити кімнату. Тому тут потрібно подумати, хто ще неадекват. Удачі Вам і багато "передбачуваного відпочинку"!

 • Picture
  Med Zoloto

  Були сім'єю в серпні 2021. Відпочинком вцілому задоволені, але "хазяї" садиби "Лілея" в останній день відпочинку намагалися його зіпсувати, що в них не вийшло, дякуючи іншим місцевим жителям. Якщо коротко: ми чудово знаємо та дотримуємось готельних правил. Поверталися ми з відпочинку додому ввечері автобусом о 22:00, про що ми завчасно повідомили п.Лілії, номер якої зазначено, як офіційний. При попердньому бронюванні, на моє запитання щодо оплати додатково за наступний день (а фактично за півдня) вона повідомила, що домовимось))) а по факту- за 4 години до відправлення нашого автобуса в кімнату увірвався чоловік п.Лілії, та фактично виставив нас за двері, змушивши вештатись містом до 22:00 з багажем. На мої звернення щодо додаткової доплати за можливість залишитися в номері до відправлення автобуса "офіційний представник садиби" сховалася в туалеті і ніяк не намагалася зарадити ситуації(схоже "господар"-неадекват) Це якщо коротко...)))В принципі- любителям непередбаченого екстриму сюди

 • Photo
  Александр Оверчук

  Прекрасная усадьба и прекрасное место для отдыха. Отдыхал с семьей в конце июля - начале августа. Жили в отдельной усадьбе на втором этаже, условия хорошие (душ, туалет, комнаты), кухня общая, находится на первом этаже. P.S. Лилия, огромное спасибо за отдых, привет от Александра и Ирины, а также детей Богдана и Игоря.

 • Noavatar
  Yulia Gulak

  Отдыхали в июле 2014. Всё очень понравилось. Замечательные условия, гостеприимные хозяева. Всем советуем!