Отзывы:

Отзывов -

 • Picture
  Anna Latynina

  Дійсно дуже затишний будинок! Відпочивали в ньому 6 діб, і не було такого відчуття що в чужій оселі. Гарний інтер’єр, сантехніка, посуд, все нове і все чисте. Можна скільки завгодно користуватися дровами і мангалом. Великий плюс - в будинку тепло! Кожен день їздили до Буковелю на катання, максимум 40 хв дорога. За будиночком гарна річечка) P.S. із побажань, не вистачає світла в кімнатах, кухні і вітальні)

 • Picture
  Віталіна Трохимчук

  Скільки спалень є в будинку?

 • Picture
  Yura Terebuh

  Добрий день! Цього літа двома сім'ями відпочивали у м.Яремче. По рекомендації друзів зупинилися у даному котеджі. Наша компанія складалася з чотирьох дорослих і трьох дітей. Проживали в цьому будинку шість діб, а позитивних емоцій і вражень хватить нам на цілий рік. Діткам було де розбігтися, поганяти м'яча так як територія велика і зелена. Будинок з дикого зрубу, що сам по собі лишає незабутні враження. Приємні і ввічливі господарі. Дякуєм власникам за хороший відпочинок і друзям за рекомендацію зупинитися саме тут.

 • Picture
  Анна Крайлюк

  Ми в захваті від відпочинку в цьому і правда затишному місці!) Будинок величений, просторі спальні, величезна вітальня кімната з каміном та великим столом, за яким всі ми їли. В будинку чисто, є все необхідне для комфорту. Для нас було особливо важливо, що бкудинок повністю деревяний та що прямо в будинку у нас була змога запікати форель. Це було незабутньо, так як за вікном їшов дощ, а в будинку палав вогонь!)) Вся компанія в захваті, а особливо діти, так як у них була змого добряче набігатись, як в дворі, який доречі величезний і зелений, так і по вечорах в будинку! Дякуємо Юрію за те, що відповідав на безкінечний потік запитань! Дякуємо Ігорю, що відкликнувся на прохання стосовно дров та порекомендував нам піднятись на Маковицю. Ми дуже щасливі, що поїхали в Яремче та залишилися в такому затишному місці!))