Отзывы:

Отзывов -

  • Picture
    Miri Zayd Buhadana

    Останавливались в июле 2019 года. Отличное месторасположение, мы жили в стандартном номере на 2 этаже. Вид из окна - потрясающий. Парковка, завтраки, баня.

  • Picture
    Ирина Зима

    Скажіть, чи є в отелі кафе чи столова ?А також сауна? Яке опалення взимку?

  • Picture
    Ирина Зима

    Скажіть, чи є в отелі кафе чи столів. А також сауна? Яке опалення взимку?

  • Picture
    Дима Ткаченко

    Были в этом отеле в декабре 2017.Номер люкс в отличном состоянии ,много места ,все уютно и чисто.Есть при отеле своя кухня - все вкусно .Место для автомобилей тоже есть .Баня есть.

  • Picture
    Tani Yachmeneva

    Жили з чоловіком на другому поверсі в стандартному номері .Вікна були над входом до готелю.Вид з вікна шикарний,на балконі чути як шумить річка.Траса та залізнична колія не поруч, не заважали.Все чисте,пахне деревом.Відпочиваючих було не багато, було тихо комфортно.Ми приїхали зранку,номери були вільні ,нас зразу поселили,нічого не доплачували.Кухнею не користувались. Відпочивали в жовтні,вже було опалення,було тепло.Кондиціонера не має,але він нам не був потрібний.Тільки позитивні емоції.Приїдемо ще

  • Noavatar
    Ольга

    Готель чудовий, ми жили в люксі на третьому поверсі. Номер класний, чистий, комфортний, там дуже позитивна енергетика. Додому їхати не хотілося зовсім. І дитині також дуже сподобалося. Кухня дуже смачна, персонал хороший, адміністраторка дуже чудова дівчина. Все просто супер. Наступного разу тільки у Княжий двір поїдемо, інші варіанти навіть не будемо розглядати.