Отзывы:

Отзывов -

 • Noavatar
  Margarita Gnussen

  Очень понравилось. Хозяева - изюминка отеля)))) Дёшево, уютно, тепло, из окон вид прекрасный, обслуживание на высшем уровне! Очень удобное расположение: до гор рукой подать, сам отель прямо на остановке да ещё и рядом с магазинами. Хозяевам отдельное спасибо за грибочки и карпатский чай! Попытаемся выехать сюда на Рождество)

 • Noavatar
  Julia Fox

  Зупинилась з подругою в серпні на вихідні у цій садибі. Загальні враження: ціна відповідає якості. Господарі, досить приємні люди. Єдине що не сподобалось це постіль, а точніше, розстеливши ліжко , я знайшла на ньому чиїсь довгі волоски. Таке враження що постіль не перестелили.

 • Picture
  Михайло Подольський

  Ми з дружиною приїжджали в "Білий камінь" вперше. Забронювали номер без проблем. Вразило те, що господарі, навіть в дрібничках, постарались створити відвідувачам затишок. Дуже ввічливі та привітні люди. Збираємось наступного тижня знову туди приїхати. Хто хоче за помірну ціну пожити в чистому та охайному будиночку - можна спокійно рекомендувати. П.Галині та п. Валерію велика вдячність від нас за гостинність та затишок.

 • Noavatar
  Yuliya Dukhnyak

  Їхали відпочивати з компанією на травневі вихідні.Дуже сподобалося. Господарі ввічливі,приємні, обов’язково ще туда поїдемо відпочивати )))))))))))))))

 • Picture
  Назар Кричун

  Щиро вдячні госродарям за гостинність теплоту і доброту. Вже їздимо відпочивати не один рік в садибу "Білий камінь" і ніяких проблем з бронюванням не винекало. Неодмінно приїдемо ще!!!

 • Noavatar
  Anna Ivanova

  Не задоволена відношення власників цього котеджу до своїх відвідувачів. Забронювали два номери ще за два місяці до відїзду, попросили внести предоплату, зразу ж і оплатили 1000грн. За дві неділі до від"їзду зателефонувала хазяйка і повідомила, що в них весь котетдж зайняли ніби то родичі на дві неділі. Гроші звичайно повернули, але що можна знайти в такий срок в сезон. Зрозуміло, що котедж повністю вигідніше здати, але навіщо на своєму сайті писати, що кімнати здаються окремо, і потім не виконувати свої зобов"язання і саме головне псувати людям відпочинок, який планувався заздалегідь. На Західній Україні не вперше, і з таким зустрілись вперше. Та ще й потрапили саме до цих людей по рекомендації їх родичів. Бажаю всім приємного відпочинку і бути обережними при при виборі місця.