Відгуки:

Відгуків -

 • Picture
  Yuliia Doroshenko

  Отдыхали в этом домике 5 дней в марте 2016 с двумя детками. Очень довольны выбором!!! Дом старинный( более 100 лет), вид шикарный, место очень тихое. Если ехать зимой, надо просить хозяина включить отопление за сутки до заезда. Сантехника не в идеальном состоянии, но это мелочи. Кухня-столовая сделана отдельным помещением, очень понравилось сидеть и смотреть на вид вокруг через витражные окна... Мы ехали на своей машине, которую оставляли на стоянке у хозяина, а он нас возил каждый день туда-обратно, потому что на легковой машине туда не добраться. Идти тоже далеко. По соседству живёт пани Мария, которая каждый день нам готовила очень вкусные обеды. В общем и целом - отдых удался! На 5 из 5!!! Для себя решили, что лучше и быть не могло! Рекомендуем однозначно!!!

 • Picture
  Юліана Трусь

  Відпочивали ще у 2007 році. Місце не залишає байдужим жодного - найкращий куточок для відпочинку!!!! Nastya Moskalchenko - ранкова кава, це дійсно ЩОСЬ неймовірне тут!!! :) Дякуємо

 • F91vflnis08
  Nastya Moskalchenko

  Відпочивали з сім"єю, залишились приємно вражені. Місце дуже гарне, повітря чисте. Тихий, родинний відпочинок. Теплий будиночок з великою історією! Приємний та дуже відповідальний власник будиночку, який зустрів нас, завіз, провів, та зробив наш відпочинок не забутнім! Рекомендую! Випити ароматну каву зранку у такому місці на терасі зі свіжим повітрям-одна насолода! А катались на санчатах, ліпити снігову бабу, грати в сніжки, обідати в залі де з усіх сторін вигляд на вулицю, де з усіх сторін є нагода насолоджуватись красою краєвиду... Шашлик приготовлений на мангалі на карпатських дровах, це так смачно. І пісця усього дня екскурсій і прогулянок попаритись в маленькій бані з віничком, не перевершено! ДЯКУЄМО! НЕЗАБУТНЄ МІСЦЕ, ПРИЄМНІ ЛЮДИ! СУПЕР!

 • Noavatar
  Анонім

  Надзвичайно красивий краєвид відкривається навколо котеджу.Хто шукає затишку та спокою то Вам сюди.!!!