Відгуки:

Відгуків -

 • Picture
  Сергей Поприенко

  Кращого місця для відпочинку годі й шукати. Тиша, усамотненість, найчистіше в Україні повітря. Привітні і гостинні господарі. 5+.

 • Picture
  Maria Palchuk

  Останавливались на несколько дней. Домик просто отличный! Внутри есть все необходимое - небольшая кухня, холодильник, очень симпатичный душ с теплой водой. Понравилось, что можно самим готовить. Очень чисто и уютно внутри, домик компактный - может вместить целую компанию. Приятно, что он буквально у опушки леса. Теперь ждем, когда сможем снова туда вернуться!

 • Picture
  Elena Kuzhel

  Очень понравилось нам в этом котедже! Для 6 девочек все было удобно и комфортно. Виктория всегда подскажет, посоветует. Дом находится в хорошем расположении, с видом на горы, в 5 минутах от близжайшего ресторана и в 15 от центра и ж\д вокзала. Дополнительный бонус-это милые и добрые собаки Капа и Джесси. Советую этот коттедж для компаний и большой семьи! Спасибо большое за хороший отдых)

 • Noavatar
  Анонім

  Все дуже сподобалося, господарі дійсно щирі і привітні. Кожного ранку питались чи все добре і чи нічого не потрібно, при потребі принесли нам додатково обігрівач, який обігрівав повністю будиночок. Красу природи не передати словами, головне попасти на погоду з сонечком.

 • Noavatar
  Просто супер!!!!

  Мені тут дуже сподобалось! Дуже зручний будиночок і дуже затишний! А господарі неймовірно привітні! Ми ще обовязково до вас приїдемо))))

 • Noavatar
  Ви супер!

  Дуже приємні і щирі господарі! На все дуже сподобалось! Ми ще обовязково до вас приїдемо!!!!

 • Noavatar
  Сподобалось

  Господарі справді привітні. Розміщення будиночка - для тих, то любить спокій і затишок. Але є одне АЛЕ - вночі в будинку стає настільки холодно, що ніякий обігрівач не рятує ситуацію. Ще вода з крана погано тече))) Але взагалі-то дуже сподобалось)

 • Noavatar
  Андрій

  Дуже зручний котеджик для відпочинку. Приємні господарі, чудова природа, помірна ціна. Всім рекомендую. На наступний рік хочу СЮДИ!!!!!!!