Відгуки:

Відгуків -

 • Picture
  Елена Макаренко

  Відпочивали у пана Андрія нашою родиною і друзями. Будинок - супер, їжа, яку готує пан Андрій - дуже смачна. Все підкаже, допоможе (нам треба був трансфер та сауна). У дворі у пана Андрія є три качелі, батут, басейн, місце для машини, мангал. В кімнатах комфортно (в кожній кімнаті свій санвузол, тримісні кімнати з балконами, в кожній кімнаті телевізор (нам це не особливо важливо було, але може комусь треба), є шафи/комоди), дуже гаряча вода й можливість готувати самому. Ккрім того, як писали в відгуках нижче - близько до зупинки, магазинів, броварні. Дуже сподіваюся на зустріч в наступному році!))) Однозначно рекомендуємо!!!

 • Picture
  Lora Holub

  Відпочивали у п.Андрія в КОВЧЕГ в липні 2017р. Неперевершено! Природа, умови проживання, страви, що нам готував пан Андрій, - усе чудово! І з автобуса зустрів, і на поїзд провів. У кімнатах чистота, є усе необхідне для проживання та самостійного готування (ми лінувалися). Досить близько до зупинки, магазину, броварні, в той же час тихо-тихо, не чути шуму машин. Поруч гора, лісок, річка. Екскурсія - в любу сторону їдь, транспорт ходить.Дуже рекомендуємо! Там і діткам буде добре і дорослим. Дякуємо, пане Андрію!

 • Noavatar
  Наталья

  Останавливались у Андрея с 26.01 по 1.02 Нашей шумной компании очень понравилось. Большой, красивый, чистый, теплый дом. Хозяин замечательный человек, очень вкусно готовит. Обязательно к Вам вернемся еще и летом.

 • Noavatar
  Любов і Анатолій

  Наші діти залишись дуже задоволені! Малло того, вони вже придбали квитки для нас, своїх батьків. Виходить, місця дійсно класні. Не була в Яремчі 43 роки. Цікаво - багато що змінилося?

 • Noavatar
  Ангелина

  Замечательное место...