Відгуки:

Відгуків -

 • Picture
  Ілона Баліцька

  Відпочивали у котеджі Еко з 2 терасами. Ми в захваті. Будиночок просто ідеальний! Чистота, все дуже акуратно і з душею зроблено! Господарі приємні та привітні!

 • Picture
  Катерина Тереник

  Після відпочинку залишились тільки приємні враження.Наче приїхали на канікули до бабусі з дідусем 😁Надзвичайно теплий прийом , найкращі господарі, дивовижна природа😍Дуже смачна кухня🤤Комфортно, цікаво та спокійно .Господарі завжди прийдуть на допомогу та влаштують ваш відпочинок найкращим чином, ми полюбили це місце 👍 P.S Від мами окреме дякую за смачне вино❤️Взимку приїдемо ще і усім рекомендуємо!!!!!!

 • Picture
  Ніна Кривко

  Враження дивовижні. Нас з гостинністю прийняли у садибі, умови відмінні, тяжко описати, наскільки кухня була смачною, а господарі привітними. Хотіла б повернутися ще не один раз!

 • Picture
  Владимир Кравченко

  Спасибо за тёплый ,радушный приём. Такое ощущение ,что погостили у родственников. В доме уютно,красиво, тепло. Кормят вкусно,сытно,всего очень много, проголодаться просто не успеваешь. Людмила Юрьевна —сама забота и хозяйка от бога. На весну уже забронировали.

 • Picture
  Антоніна Батья

  Відпочивати в садибі"Хата Різбяра"-велике задоволення. Тут вам і карпатські краєвиди і домашній залишок.А що вже щирі та доброзичливі хазяї ...Одним словом-хочете гарного відпочинку- їдьте в "Хату Різбяра".Вас почастують смачним карпатським меню,подбають про те щоб ви побачили якомога більше, не залежно від того, на скільки діб ви приїхали.Я особисто планую сюди повернутись.