Відгуки:

Відгуків -

 • Noavatar
  Ярина. Д

  Знайшли готель на цьому сайті. Приіхали і поселилитя на 3 дні.Завтра виіжджаємо. Всі моі катаються на лижах а я по -справжньому відпочиваю душею. Прекрасні умови проживання. Все як і обіцяли по телефону. Чистоти такоі не зустрічали ніде. Тепло вдень і вночі. А дизайн який!! Так і роздивляєшся кожен раз навколо себе. І надворі природа- казка!! 8.12.13

 • Noavatar
  Благодарим за прекрасний отдих!!!

  В июле отдихали здесь десять дней. Место расположения гостиници живописно. Вокруг гори. В самом доме все настолько уютно что иногда даже не хотелось виходить прогулятся. Да и вообще, каждая вешчичка здесь особенная. Сразу чувствуєш,что все сделано с любовью. Молодих и приятних хозяев благодарим за прекрасний отдих!!! Приедем еще обьзательно. Наши рекоммендации. Оля и Андрей.

 • Noavatar
  Отдохнули по человечески

  Полностью согласен с предидущим комментарием. Дом уютний, теплий и очень чистий. Персонал всячески старался угодить таким, как ми. А єто не легко. Но все било супер от условий до хозяев. И к стати, не во всех дорогих отелях все сделано на столько со вкусом, как в Сонате. Благодарочка. Одесса осталась щастлива.!!!

 • Noavatar
  ...Стоит рекомендовать...

  Чисто ради интереса приехали в етот дом в третьий раз. Решили проверить, будет ли все так же хорошо, как в первий и второй раз. Да. Все било так же уютно,тепло чисто. Постелька глаженая.Вкусная еда.Потрясающие види с окон.Особеннно в №5. Словом, вас здесь всегда встретят с радостью, и провожая, пригласят еще. Кто ищет места, где все отлично, вам в Горную сонату.

 • Noavatar
  Вдалий відпочинок

  Ми також тут побували в січні і залишились з гарними спогадами. Всю інформацію надано вірно. Насправді то все краще ніж на фото. Дружину вразила ідеальна чистота і затишок будинку... Збираємось сюди влітку на ягоди і гриби.Бо ж є поруч ліс і заповідник. Дякуємо за все!

 • Noavatar
  ..Інна

  Були у Карпатах минулого місяця з родиною. Зупинились у Гірській сонаті. Провели прекрасних п ять днів відпочинку.Всі були дуже задоволені як умовами так і смачними сніданками. Особливість цього місця в чаруючому інтер єрі і чистота, якоі не зустрічала у не дешевих готелях Європи. З вдячністю за гостинність сім я з Києва.