Отзывы:

Отзывов -

 • Noavatar
  Аноним

  Готель непоганий, дещо бракує, однак думаю господарі допрацюють... так як розвиватися нашому туризму ще є куди. В цілому сподобалось, мабуть тому, що в готелі тільки ночували. Плюси: гарне розташування, вид з вікна, доступність магазину і кафе, зручний підїзд Мінуси: не вистачає хоча би мініхолодильника в номері, є загальній на 2 поверсі дня всіх номерів (((, зовсім погана звукоізоляція, чути як гупають сусіди що зверху що збоку, як ходять по сходах, все скрипить, деколи неприємний запах каналізації, поганенткий wi fi, взагалі зв'язок не дуже, гарно тягне vodafone, life ні який, чомусь вирішили прибрати зранку першого дня, хоча ми заїхали вночі і не встигли намітити, було схоже на міні обшук ((( хоча може здалося, саме неприємне те, що при поселенні вимагають залишити паспорт, не хотілося псувати собі настрій, тому віддали, але, шановні господарі ваша вимога не відповідає закону

 • Noavatar
  Ярина. Д

  Знайшли готель на цьому сайті. Приіхали і поселилитя на 3 дні.Завтра виіжджаємо. Всі моі катаються на лижах а я по -справжньому відпочиваю душею. Прекрасні умови проживання. Все як і обіцяли по телефону. Чистоти такоі не зустрічали ніде. Тепло вдень і вночі. А дизайн який!! Так і роздивляєшся кожен раз навколо себе. І надворі природа- казка!! 8.12.13

 • Noavatar
  Благодарим за прекрасний отдих!!!

  В июле отдихали здесь десять дней. Место расположения гостиници живописно. Вокруг гори. В самом доме все настолько уютно что иногда даже не хотелось виходить прогулятся. Да и вообще, каждая вешчичка здесь особенная. Сразу чувствуєш,что все сделано с любовью. Молодих и приятних хозяев благодарим за прекрасний отдих!!! Приедем еще обьзательно. Наши рекоммендации. Оля и Андрей.

 • Noavatar
  Отдохнули по человечески

  Полностью согласен с предидущим комментарием. Дом уютний, теплий и очень чистий. Персонал всячески старался угодить таким, как ми. А єто не легко. Но все било супер от условий до хозяев. И к стати, не во всех дорогих отелях все сделано на столько со вкусом, как в Сонате. Благодарочка. Одесса осталась щастлива.!!!

 • Noavatar
  ...Стоит рекомендовать...

  Чисто ради интереса приехали в етот дом в третьий раз. Решили проверить, будет ли все так же хорошо, как в первий и второй раз. Да. Все било так же уютно,тепло чисто. Постелька глаженая.Вкусная еда.Потрясающие види с окон.Особеннно в №5. Словом, вас здесь всегда встретят с радостью, и провожая, пригласят еще. Кто ищет места, где все отлично, вам в Горную сонату.

 • Noavatar
  Вдалий відпочинок

  Ми також тут побували в січні і залишились з гарними спогадами. Всю інформацію надано вірно. Насправді то все краще ніж на фото. Дружину вразила ідеальна чистота і затишок будинку... Збираємось сюди влітку на ягоди і гриби.Бо ж є поруч ліс і заповідник. Дякуємо за все!

 • Noavatar
  ..Інна

  Були у Карпатах минулого місяця з родиною. Зупинились у Гірській сонаті. Провели прекрасних п ять днів відпочинку.Всі були дуже задоволені як умовами так і смачними сніданками. Особливість цього місця в чаруючому інтер єрі і чистота, якоі не зустрічала у не дешевих готелях Європи. З вдячністю за гостинність сім я з Києва.