Отзывы:

Отзывов -

 • Picture
  Олена Левчук

  Гарний, затишний, стильний номер. Тепло, ідеально чисто, зручне, деревяне ліжко, чиста біла постіль, рушники, мякий матрац. З гарячою водою порядок! Господиня Марія дуже приємна!!! На 2 номери мікрохвильовка та чайник. Єдиний недолік - погана звукоізоляція. Але це проблема поширена. Нам особливо не дошкуляля, бо на лижному курорті всі в одному режимі!

 • Picture
  Геннадий Савка

  не обманывайте людей мы были там в феврале семья 4 взрослы и ребенок . то что вы написали полная чушь . за те деньги что запросили это очень даже хорошо . и ничего не скрипит и матрасы хорошие

 • Picture
  Tanja Gorun

  хочу обуритись.відпочивали в цьому готелі,що саме основне дуже неприємна господина Марія,як людина,харчування ужасне,порції маленькі і не смачні,аледуже дорогі,9 стаканів узвару нам обійшлись в 160грн,на порцію дерунів подали 5 штук,які були дуже тонкі,проснулись всі з неможливим відчуттям голоду,ліжка з ямами в які ти скочуєшся і на ранок просинаєшся з відчуттям стомленості,з кранів тече дуже грязна вода,душ прийняти неможливо,будинок дуже шумний все скрипить і ламається,за душову кабінку в якійвідламались роліки при закриванні дверей ми заплатили 100,бо з наглістю Марія вийшла і сказала що ми винні в тому.ще дуже багато нюансів.відгуки ніколи не писала,цей перший бо багато відпочивали ,але такого нахабства не було ніде,перед тим як бронювати "готель Діана",дуже добре подумайте,там ужасно)