Відгуки:

Відгуків -

 • Picture
  Halynka Sloboda

  Відпочивали в січні 2017 - дуже задоволені . В домі комфортно , тепло , окремо ванна кімната ( ми жили на другому поверсі ). Господар дуже приємний і позитивний мужчина , його дружина готує дуже смачно . Залишились задоволеними смачними сніданками та вечерями . Місце розташування чудове - Микуличин доволі велике і мальовниче село . Тепер ми будемо знати де зупинитись на наступний раз . Рекомендую садибу " Примха " !

 • Moghf7uu normal
  Сергій Рибчинський

  Дуже спокійне та затишне місце. Господарі - найприємніші люди. Харчувались ми дуже смачно та вдосталь. Маємо надію що завітаємо ще. Дякуємо! 10-14.07.2016

 • Picture
  Vova Labo

  Відпочивали в червні 2016. Нам дуже сподобалось! 1. Господарі неймовірно привітні люди. Насолода спілкуватись з ними 2. Комфортні умови проживання 3. Є камін, є мангал 4. Смачнюща кухня з прийнятними цінами. Нам дуже сподобалось. 5. Санвузол в номері 6. Ще раз повторюсь, господарі дуже добрі люди, дякую їм за відпочинок! Приїжджайте, не пожалієте, там дуже гарно.

 • Noavatar
  Примха

  Відпочивала з сім'єю 9.01.12-12.01.12р.Дуже задоволені.Привітні молоді господарі,дуже хороші умови проживання: тепло,чистота і надзвтчайно смачна кухня.Будинок недалеко від траси,на дворі тишина,дітям було де погратись та ліпити сніговика.Ми плануємо ще приїхати сюди.Їдьте віддихайте не пожалієте.

 • Noavatar
  відпочинок

  відпочивали 18-19 лютого 2012р., гарні умови, чисто, тепло, затишно. Є камін, мангал. Сподобалось.

 • Noavatar
  Володя та Надя - дякуємо за відпочинок

  Відпочивали влітку з 13.07.2012 - 22.07.2012 Затишне місце, привітливі та дбайливі господарі, всі умови, рибалка, харчування домашнє на замовлення, при чому багато чого готується на домашній гірській сметані, набрали по 5ть кіло, але не краплі не жалкуємо ;) Радимо завітати декількома сім"ями, є ще додатковий особнячок, де новий рік буде не забутній. Ще раз дякуємо Вам за теплий прийом! П.С. Володя я ще хочу поїхати за форелькою. З повагою Сергій та Світлана