Відгуки:

Відгуків -

 • Uql0cmypave
  Lilya Oliynik

  відпочивали з сімєю в липні місяці. Дуже нам сподобалось, на території все в квіточках, все уходженно,є де дітям пограти (качелька, батут, пісочниця). Номера чистенькі всі з балконами, чудові краєвиди з балкону на гори та річку.Приємний і доброзичливий господар Богдан, все було дуже класно, хто чоче відпочити від роботи і домашніх клопотів, вам в Ількову садибу. Скоро знову хочим прїхати.

 • Picture
  Рая Лецкая

  Відпочивали в червні 2016р, в котеджі чисто, є всі необхідні речі, господар може організувати екскурсію на власному авто, є прокат велосипедів, дійсно здивувало, що перед заселенням попросили паспорт Мінуси: доволі шумна річка поруч, котедж знаходиться на виїзді з Яремче(якщо їхати власним авто, то це не проблема) Плюси: за час відпочинку, жодного разу нам не було відмовлено, приємні господарі, неймовірна природа.

 • Noavatar
  Анонім

  Картинка не соответствует реальности!! В комната ужасно грязно,никто и не думал убирать не до заезда не вовремя проживания..сами убирали чтобы не дышать пылью.На територии тоже не ухоженно :( Номер с красивым видом на реку и горы один,его обещают всем кто бронирует номер, а в итоге кто первый приехал.Также!!! по приезду и оплаты номера требуют паспорт!!!!!!мол что бы не украли чего!!!а то что могут взять на мое имя кредитов, меня не должно волновать!! Никому не советую!! В Яремче очень красиво и очень много коттеджов,где по такой же стоимости намного лучше!