Відгуки:

Відгуків -

 • Picture
  Андрій Ждановський

  Доброго дня. Їздили з компанією все було неймовірно, господарі дуже гарні люди, краєвиди і умови життя прекрасні. Якщо хочеться вирватись з міської метушні, то це саме те місце куди варто поїхати.

 • Picture
  Ludmyla Al Ashkar

  Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, як що у когось зберігся, телефон господаря чи господині садиби.Зараз на дзвінки відповідає туроператор.

 • Picture
  Jany Dubrovska

  Дуже щасливі, що вибрали саме цю садибу для відпочинку. Провели не багато часу, але розтаватися з неймовірним повітрям, чарівними краєвидами, смачною ситною їжею та гостинністю пані Галини та пана Василя, так не хотілося, що, наверталися сльози як верталися до дому. Особливу увагу, звісно, привертає місцерозташування будинку - поряд або на недалекій відстані знаходяться багато цікавих туристичних місць для бажаючих полазати по горах. А вид з вікон просто зачаровує! Біля садиби росте безліч корисних трав, назбирав які, можна заварити найсмачніший запашний чай! Завдяки колоритному стилю будинку поринаешь у світ справжніх гуцулів! Одним словом, у садибі, є все, що може знадобитися для комфортного та цікавого відпочинку у горах! Велика вдячність милим донькам Галині та Людмилі, що піклувалися про нас за відсутності батьків. Дякуємо вам від усього серця та впевнені, ще приїдемо і не один раз! Євгенія та Роман, Київ

 • Picture
  Виталий Луценко

  Доброго дня! Відпочивали з друзями в січні з 11-о по 15-е. Словами та фото всю оту красу не передати, не потрібно нікуди йти, а просто вийти з будинку і насолоджуватися краєвидами та горами. Будинок знаходиться на висоті 840 метрів над рівнем моря, повітря чисте не надихатися. Вода в будинку з гірського джерела, прозора і чиста. Їсти дають, як говориться, «на убой» . Все дуже, дуже смачно. А грибний соус зі сметаною і варениками з картоплею, це щось неперевершене. Пану Василю і пані Галині, а також їхнім дочкам Галинці і Людмилці, велика подяка і низький уклін. Дякуємо Вам за всю турботу і доброти. Єдине правило яке діє в цьому домі – «будьте як вдома». Обнімаю Вас міцно, міцно!!!

 • Picture
  Валентина Голованова

  Вдячні усією нашою дружньою компанією пані Галині і пану Василю за чудовий відпочинок! Три дні пролетіли, що ми й не помітили, коли настав час вертатися додому. Смачні домашні страви, безмежна гостинність, вчасні поради, куди можна сходити і що доброго подивитися у Верховині, - це все тут, у садибі "Едельвейс"! Задоволені лишилися не тільки дорослі, але й діти, які не хотіли їхати додому. Як то кажуть "устами младенца глаголит истина" :)

 • Noavatar
  Подяка

  Згідна з попереднім відгуком. Все відповідає дійсності. Відпочивали влітку. А ще у господарів можна придбати домашні молочні продукти, Дякуємо за гарний відпочинок.

 • Noavatar
  Відгук

  Дуже гарні умови, надзвичайно смачна кухня , приємні та ввічливі господарі. Обовязково приїдемо покататися на лижах та санках взимку.!