Отзывы:

Отзывов -

 • Picture
  Саша Обламский

  Оставьте отзыв здесьЯ прошу прошение за старых поваров сейчас новый колектив и мы будем с радостью вас видить у нас на отеле !))

 • Picture
  Ірина Куш

  З приводу попереднього відгуку- як несподівано для мене виявилось, для групи людей, що відпочивали в готелі і прибули з отруєннями додому, готували їжу не працівники даного закладу. Оскільки деталі по закупівлі продуктів і готуванню мені не відомі, прошу вибачення за попередній негативний відгук.

 • Picture
  Ірина Куш

  Природа гарна, але харчування важке, без любові, одноманітне, економне. Якщо картопля сьогодні- завтра картопляники, гречка сьогодні- завтра гречаники... Приймали групу в кінці серпня з 60 чол.- майже всі отримали харчове отруєння і в дорозі мали 'повний букет"- блювота, діарея і висока температура, при чому було багато дітей! Щановні власники- так не можна заробляти гроші, якщо щось зіпсувалось, то викиньте це, не псуйте собі імідж і не беріть гріх !

 • Picture
  Svetlana Kuzmova

  Той, хто любить Карпати, хоче відчути чисту природу, намилуватися горами, річками і смереками, хто не сидить у номері і не рахує порошинки, - той насправді оцінить і отримає задоволення відпочинком у гостинному дворі "Під Говерлою". Розташування готелю на віддаленні від самої Ворохти нам дуже сподобалося, і дістатися до центру можна без проблем. Добре харчування і тоді, коли захочеш; душ в номері і завжди є тепла вода; чиста суха постіль - абсолютно прийнятні умови навіть для проживання з дітьми. Дякуємо за комфортне влаштування і бажаємо тільки позитивно налаштованих туристів!

 • Picture
  Наталья Гончарова

  Из хорошего- сказочная природа! Остальное- УЖАС!!!! В номерах воняет сыростью и канализацией, из матрасов торчат пружины, грязные подушки и одеяла, застиранное постельное белье, в душевой на стене грибок, слабый напор воды и собачий холод. Грязь и разруха. Кормили не плохо, но посуда грязная и вилки- ложки, погнутые, алюминиевые. Не верите- езжайте "отдохните"!

 • Noavatar
  Тільки позитив :-)

  Дуже задоволена відпочинком. Просто у захваті, слів нема!!! Хочу сюди знову, знову, знову. Прекрасніша природа, привітливий персонал, всі умови просто супер. Тепер я точно знаю куди буду їздити відпочивати:-) Дякую ГАЗДАМ за такий прекрасний гостинний двір (назва відповідає дійсності)