Отзывы:

Отзывов -

 • Picture
  Віталія Грохольська

  Відпочивала з компанією з 28.09.16 по 04.10.16 у найкращому будиночку Ворохти. Проживали на другому поверсі котеджу, звідки відкриваються неймовірно красиві карпатські пейзажі! Навколо величаві гори і річка тихенько шумить… Всі умови для комфортного відпочинку! Все сподобалося: затишно, комфортно, чисто, тепло. Дуже приємні та доброзичливі господарі. Вдячна вам, Тетяно та Сергій за вашу гостинність! Навіть не хотілося повертатися додому….. Якщо відпочинок, то тільки у ТАКІЙ чудовій садибі! Рекомендую всім! ))

 • Noavatar
  Аноним

  Чудово! Відпочивали сім днів, повністю задоволені вибором котеджу. Сподобалось все: розташування, навколишня природа, а особливо - затишність котеджу і привітні господарі. Таня чудово готує, все завжди було смачно. Кімнати чисті і затишні. Єдиний недолік - вода з кранів пахне сіркою. Однак це не зіпсувало наш відпочинок. За 50 метрів від котеджу знаходиться джерело із лікувальними властивостями, біля самого котеджу - річка і ліс. Дуже гарно, залишились приємні спогади, всім рекомендую!!!

 • Noavatar
  Красота

  Отдых очень понравился. Хозяева просто великолепные. Татьяна готовит шикарно, закажите любое блюдо- все приготовит. В доме красота, все сделано со вкусом. Везде чувствуется уют и тепло. Вид из окна на горы завораживает! Этим летом- я обязательно к вам, на грибы и на ягоды.

 • Noavatar
  Понравилось!

  Прошла ровно неделя с момента нашего возвращения домой, но не прошло и дня, чтобы мы мысленно не возвращались в Карпаты. Хочу поблагодарить вас,замечательных хозяев за чудесные дни проведенные у вас. Не часто встречаются такие замечательные люди, как вы. Свасибо вам за ваш уют!